Kiemelt hírek

PPK - Záróvizsga-beosztás - Final exam schedule

Tisztelt Hallgatók!
A 2016/2017. tanév őszi félévének záróvizsga-beosztását az alábbi linken tudják megtekinteni.

Dear Students,
The schedule of the final examinations in the autumn semester of 2016/2017 is available on the following website.

A táblázat az összes, jelenleg érvényes záróvizsga jelentkezéssel rendelkező személyt tartalmazza. A beosztás megtekintéséhez a Neptun-kódot kell megadni, a záróvizsga időontját, helyszínét a "Keresés - Search" gomb megnyomására megjelenő táblázatból ismerhetik meg.

It includes all of those students who has valid final exam application. To find the data of your exam, please enter your Neptun-code and click on the 'Keresés - Search' button to make the time and location of your exam visible.

Záróvizsga-beosztás / Final exam schedule

Sajnos nem minden hallgató esetében tudunk adatot közölni, mivel nem minden szakterülettől kaptuk meg a beosztást, de a táblázatot rendszeresen frissítjük (a beosztás frissítésének dátumát a felületen láthatják).
Kérjük, rendszeresen figyeljék a felületet, hogy az elkészült beosztást, vagy az esetleges módosításokat megismerjék.

Unfortunatelly not all of the data is uploaded yet, because not all of them have been received from the relevant department. The website will be updated regularly (you can find the date of the last update on the surface).
Please check the website regularly to find your schedule and know about the possible changes.

PPK Tanulmányi Hivatal / Student Affairs and Registrar's Office