Kiemelt hírek

PPK - korlátozott ügyfélfogadás / limited administration

Tisztelt Hallgatók!

Mint bizonyára már értesültek róla, a A Savaria Egyetemi Központ integrálása miatt az ELTE éles Neptun rendszerének minden funkcionalitása

2017.02.02 10:00 és 2017.02.06 8:00 között
szünetelni fog.

(A tényről és annak következményeiről a hallgatók személyes üzenetben értesültek.)

Ebben az időszakban a Tanulmányi Hivatal ügyfélfogadása alatt sajnos személyes adatokat igénylő ügyek intézésére nem lesz mód, mivel a hallgatók személyazonosságának ellenőrzése így nem oldható meg, a rendszer hiányában különböző igazolások (pl. hallgatói jogviszony, féléves teljesítés) kiadása sem lehetséges.

A Neptun rendszer újraindulásáig szíves megértésüket kérjük.

PPK Tanulmányi Hivatal

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear Students,

As you probably already know, due to the integration of Savaria Campus, all functions of the Neptun sytem
will be suspended

from 2nd February 2017, 10:00 until 6th February 2017, 8:00.

(Students were informed about the fact and its consequences in a Neptun-message.)
During this period only limited administration is available in the Registrar's Administration Office, as without the database students cannot be identified properly, also official documents like student status certificate or transcript of records cannot be printed.

We'd appreciate your patience until the restart of the Neptun system!

Registrar’s Administration,
Faculty of Education and Psychology, ELTE